Czym jest astrologia ?

Astrologia nie jest zwykłą nauką o gwiazdach. Zajmuje się badaniem poszczególnych planet i gwiazd, po to, aby określić ich wpływ na życie człowieka. Astrologia zakłada więc, że taki wpływ istnieje, że zależnie od układu ciał niebieskich w układzie słonecznym nasze życie potoczy się tak, a nie inaczej. Dzięki wielu tysiącom lat praktyki, tego wpływu jest pewna.

Tym, co najczęściej kojarzone z astrologią są znaki zodiaku. Wszyscy wiemy, że jest ich dwanaście i że przynależność do nich uzależniona jest od daty urodzenia. Większość kojarzy ogólną charakterystykę każdego z nich. Jednakże jedynie astrologowie posiadają pełną wiedzę na ich temat. Znając nasz znak zodiaku, a także w której jego fazie urodziliśmy się, potrafią określić rzeczy, które nie przyszłyby nam nawet do głowy: ulubiony kolor, szczęśliwą liczbę czy najbardziej sprzyjający dzień w tygodniu czy też miesiąc w roku.

Astrologia

Potrafią również szczegółowo opisać nasz charakter: nasze wady i zalety, słabostki i mocne strony. Znak zodiaku decyduje bowiem o tym, jacy jesteśmy. I to nie tylko w sferze usposobienia! Ma wpływ także na wybór zawodu i to czy w pracy odniesiemy sukcesy. Nie wspominając już, rzecz jasna, o naszym życiu miłosnym.

Nie od dziś wiadomo, że Bliźnięta i Ryby nie dogadają się ze sobą i nie stworzą szczęśliwego związku. Znak zodiaku wpływa więc ponadto na nasze relacje z innymi osobami. Urodzenie się w takim, a nie innym terminie określa, jakie emocje będą nas łączyć z innymi. Z niektórymi będą nas czekały same kłótnie, innych możemy obdarzyć przyjaźnią, a jeszcze innych miłością bądź namiętnością. Wszystko to wynika z tego, przedstawicielami jakiego znaku zodiaku jesteśmy. Nawet to czy, i w czym, jesteśmy dobrzy w łóżku!

Stan naszego zdrowia

Także stan naszego zdrowia nie pozostaje bez wpływu ze strony astrologii. Każdy znak zodiaku przypisany jest do konkretnej części ciała – oznacza to ni mniej, ni więcej organ, który jest szczególnie podatny na choroby czy obrażenia i o który musimy szczególnie zadbać.

Rzecz jasna, nie wszyscy wierzą we wpływ gwiazd na życie człowieka, choćby w to, że znaki zodiaku decydują o naszym charakterze i stosunkach z innymi ludźmi. Czy jednak nie zdarzyło się Wam non stop nie dogadywać z osobami, o których dowiadywaliście się, że są spod jednego konkretnego znaku? Czy nie czuliście z kimś pokrewieństwa (na przykład z powodu wspólnej cechy, jakiegoś małego dziwactwa), kto okazywał się przedstawicielem tego samego znaku zodiaku co Wy? Jak więc można nie wierzyć w owoce nauki o gwiazdach?

Jeśli więc nie macie wątpliwości co do wpływu gwiazd i planet na nasz los, warto udać się do astrologa, by skorzystać z wiedzy uprawianej od dawien dawna. W czym właściwie może nam pomóc astrolog? Przede wszystkim może nam wyjawić, co mówią gwiazdy, a więc między innymi, co czeka nas w przyszłości. Zasób wiadomości, jakie możemy otrzymać jest nieograniczony, uzależniony jedynie od naszych zainteresowań. Możemy więc dowiedzieć się o tym, jak przebiegnie nasza kariera zawodowa, czy warto w najbliższym czasie inwestować oraz co nowego wydarzy się w naszym życiu miłosnym.

Astrolog potrzebną wiedzę wyjawi, znając ruch planet i gwiazd i zestawiając go z naszą szczegółową (co do godziny) daty urodzenia. Zrobi to najczęściej po wcześniejszym skonstruowaniu horoskopu astrologicznego (zazwyczaj w kształcie koła). Z niego to dowiemy się wszystkiego, czego dusza zapragnie.

Astrologia, czyli porady ezoteryczne

Astrologia, czyli porady ezoteryczne to nie tylko wyjawienie nam naszej przyszłości czy rysowanie horoskopów. Astrolog jest bowiem także doradcą, który wskaże nam, jak powinniśmy postąpić. Podpowie, którego partnera wybrać (o ile, rzecz jasna, się wahamy), czy to w interesach, czy to w miłości, czy to w celu zawarcia związku małżeńskiego. Udzieli nam także porady w kwestiach stanu naszego zdrowia, wyboru przyszłego zawodu czy rozwoju i pełnego wykorzystania naszych zdolności i możliwości. Określi ponadto, co możemy zrobić, by tych uzdolnień było jak najwięcej – wspomoże więc nasz rozwój wewnętrzny.

Astrolog, wbrew powszechnej opinii, nie tylko postawi przepowiednię astrologiczną czy określi nasz psychologiczny portret, ale również poradzi niczym najlepszy psycholog czy doradca zawodowy. Każdy więc, komu przydałaby się życiowa wskazówka czy wsparcie, może skorzystać z jego pomocy.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?