Kto korzysta z usług wróżek ?

Jacy ludzie chodzą do wróżek ?

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żyły sobie wróżki, które, wedle bajek, pomagały wszystkim potrzebującym: sierotom, osobom nieszczęśliwym, samotnym czy też zakochanym bez wzajemności. W bajkowym świecie pełno było, rzecz jasna, istot przeszczęśliwych i bajecznie bogatych, które nie potrzebowały wsparcia poczciwych staruszek z różdżkami.

Współcześnie wszystkim nam przydaje się od czasu do czasu wizyta u wróżki: bez względu na nasze pochodzenie czy stan majątkowy. Wszyscy korzystamy z usług wróżek: młodzi i starzy, pracujący i bezrobotni, znani i nieznani. Największą grupę wśród odwiedzających wróżki bezsprzecznie zajmują kobiety – to one są bardziej skłonne zaufać czemuś, czego nie da się uzasadnić rozumowo. Wiele wśród nich jest nastolatek lub pań bardzo młodych, jeszcze studentek. Przychodzą one najczęściej ciekawe tego, jak ułoży się ich przyszłość. Czasami potrzebują porady odnośnie wyboru kierunku studiów, częściej pytają o sprawy miłosne (czy wyjdą kiedyś za mąż? kiedy? czy będą szczęśliwe? czy przyjaciel jeszcze z piaskownicy okaże się tym jedynym na resztę życia?).

Kto korzysta z usług wróżek ?

Równie często klientkami wróżek są kobiety dojrzałe. Przychodzą jednak z nieco innymi, poważniejszymi sprawami. Interesuje je zazwyczaj dalszy rozwój ich zawodowej kariery, stan zdrowia nich samych, a także ich dzieci i partnera. Czasem nie wiedzą, jak zachować się na życiowym rozdrożu: co zrobić, gdy na kilka lat przed planowanym przejściem na emeryturę zostały zwolnione z pracy? Jak zachować się wobec męża, którego podejrzewają o zdradę? Jak poradzić sobie, gdy dzieci przysparzają zmartwień?

Wróżki online

Nie znaczy to, że osoby decydujące się na wizytę u wróżki online są jakimiś życiowymi nieudacznikami. Wprost przeciwnie! Po wróżbę chodzą bowiem nie tylko „zwykli” zjadacze chleba, ale i wielkie sławy. Gwiazdy korzystające z porad wróżek – znane aktorki, piosenkarki – odwiedzają wróżki, by poradzić się w wielu sprawach lub też potwierdzić wybory, choćby te zawodowe (takie jak przyjęcie lub odrzucenie roli w danym filmie czy podjęcie decyzji o udziale w koncercie czy gali).

Do wróżek chodzimy więc z codziennymi troskami, potrzebując podpowiedzi, jak powinniśmy się zachować aktualnie oraz chcąc zaradzić ewentualnym problemom w przyszłości. Traktujemy przy tym wróżkę jak najlepszą przyjaciółkę, której możemy się wygadać i wyżalić, a która równocześnie posiada jakże mile widziane zdolności ezoteryczne. Wróżki zastępują w wielu przypadkach również psychologa, oferując profesjonalne doradztwo duchowe. Taka duchowa pomoc sprawia, że od razu czujemy się o niebo lepiej i że wstępuje w nas nowa, pozytywna życiowa energia.

Osoby chodzące do wróżek robią to zatem z kilku powodów. Mogą potrzebować duchowego wsparcia lub wskazówki, jak powinny w danym momencie postąpić. Z pewnością chcą poznać swoją przyszłość, by pomóc swemu przeznaczeniu lub je oszukać. Zdarzają się także klienci, którzy przeżywają najszczęśliwszy okres z życiu i nie chcąc, by coś się w ich życiu zmieniło, odwiedzają wróżkę, by utrzymać status quo jak najdłużej.

Nie da się również ukryć, że korzystający z usług wróżbiarskich są najczęściej zafascynowani niecodziennością i niezwykłością obserwowanych praktyk. Zapalone świeczki czy kadzidełka oraz rozłożone karty wywołują w nas atmosferę ocierania się o wielką tajemnicę istnienia. Zwłaszcza kontakt z tarocistką może okazać się szczególnie inspirujący i niesamowity. Te karty, w których jak się często wydaje, zaklęty jest nasz los, ich pełna sekretów symbolika, powodują, że czujemy się, jakbyśmy się przenieśli do innego świata, w którym wszystko zależy od rozłożonych przed nami na stole niewielkich przedmiotów. Wywoływanego przez nie łagodnego dreszczyka niepewności i tajemniczości, nie da się porównać z niczym innym.

Porady u wróżki są w dzisiejszym świecie osiągalne dla każdego. Niedrogie, łatwo dostępne (we wszystkich polskich miastach znaleźć można mnóstwo salonów i gabinetów wróżb; wróżbę można zamówić sobie także przez Internet), a przede wszystkim skuteczne. Dlatego coraz częściej decydujemy się na skorzystanie z usług wróżek, gdy znajdujemy się na życiowym rozdrożu lub gdy chcemy zatrzymać nagłe szczęście. Wizyta u wróżki daje nam wsparcie duchowe, wiedzę o tym, co czeka nas w przyszłości, a także wskazówki, jak powinniśmy postąpić w danej sytuacji. No i jeszcze to poczucie ocierania się o coś niezwykłego, rodem z innego świata – bajka i rzeczywistość w jednym!

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?