Horoskop miłosny z kart tarota

Horoskopy z tarota

Wielu z nas horoskopy kojarzą się z tymi publikowanymi w prasie, o których zwykło się mówić, że układają je znudzeni dziennikarze, w celu zapełnienia kilku dodatkowych szpalt. Nie wnikając w to, czy jest to prawdą, czy też nią nie jest, należałoby nadmienić, że horoskopy postawione przez profesjonalne wróżki w gabinetach czy salonach wróżb, to zupełnie inna historia.

Horoskopy, jak każda z wróżb, mają na celu przepowiedzenie naszej przyszłości. Może tu chodzić o to, co czeka nas w najbliższym czasie w finansach, pracy zawodowej, kwestiach zdrowotnych, życiu rodzinnym itd. Co jednak łatwe do przewidzenia, horoskopem, o postawienie którego prosimy wróżki najczęściej, są horoskopy miłosne.

Profesjonalnie postawiony horoskop nie jest wyssaną z palca bajką, lecz w pełni wiarygodną przepowiednią. Żeby móc odpowiedzieć nam na pytanie dotyczące tego, co przyniesie nam los ze stuprocentową pewnością, wróżka musi zazwyczaj znać naszą datę urodzenia. Na tej podstawie, uwzględniając wpływy planet i tym podobne, tajemnicze dla laików elementy, jest w stanie opisać nam naszą przyszłość w dowolnym jej aspekcie.

Jeśli wybierzecie się do wróżki z prośbą o to, by postawiła Wam horoskop, czy to miłosny czy jakikolwiek inny, bądźcie przygotowani na to, że może zapytać, jakiego horoskopu sobie życzycie: astrologicznego czy numerologicznego (oczywiście, jeden nie wyklucza przecież drugiego)?

Horoskop astrologiczny

Horoskop astrologiczny to ten najpopularniejszy. Po poznaniu daty naszych urodzin wróżka określa nie tylko nasz znak zodiaku, ale także jego fazę. W zależności więc o tego czy jesteśmy Panną urodzoną w pierwszej fazie naszego znaku zodiaku czy też Skorpionem w fazie ostatniej, wróżka powie nam, jaki jest nasz charakter, jakie relacje łączą nas z poszczególnymi znakami zodiaku, a także, to na co wszyscy czekamy, co zdarzy się w przyszłości.

Horoskop numerologiczny

Horoskop numerologiczny także uzależniony jest od daty naszych urodzin. Aby go postawić, musimy najpierw wiedzieć (choć niekoniecznie my – wystarczy, że obliczy to nasza wróżka), jaką jesteśmy cyferką. Jak to obliczyć? To bardzo proste: musimy tylko zsumować wszystkie cyfry pojawiające się w dacie naszego urodzenia. Oczywiście, nie od razu uzyskamy cyfrę – naszym pierwszym wynikiem będzie raczej dwucyfrowa liczba. Należy wówczas zsumować poszczególne cyfry naszego wyniku, aż do uzyskania cyfry (od 1 do 9). Być może takiego sumowanie będziemy musieli dokonać kilkakrotnie, nie ma to jednak większego znaczenia – ważny jest rezultat, a więc cyfra. To ona powie nam czy jesteśmy „jedynką|”, „dwójką”, a może „dziewiątką”. Od tego będzie zależał nasz horoskop.

Prawdziwy horoskop, czego nie zawsze jesteśmy świadomi, przybiera kształt rysunku, zazwyczaj koła (gdyż przedstawia Układ Słoneczny) i aby go postawić potrzebny jest dokładny czas i miejsce zdarzenia (w tym przypadku, najczęściej naszych urodzin). W przeciwieństwie więc do innych wróżb, z kart czy tarota, trudniej jest postawić go samemu. Dlatego naprawdę warto, chcąc mieć postawiony horoskop, poprosić o to profesjonalną wróżkę.

Horoskopy partnerskie

Horoskopy partnerskie, a więc te, które interesują nas najczęściej, skupiają się na określeniu naszych predyspozycji, a także naszych przyszłych losów tylko w tym jednym aspekcie. Jednymi z najpopularniejszych miłosnych horoskopów są horoskopy partnerskie. Polegają one na zestawieniu danych uzyskanych z naszych indywidualnych horoskopów. Horoskopy partnerskie przede wszystkim określają dopasowanie partnerskie, a więc to, na ile z naszym mężem / żoną możemy się porozumieć w poszczególnych kwestiach, jaki stosunek każdy z nas mam do danej rzeczy. Taki horoskop pomaga nam lepiej zrozumieć naszego partnera i nauczyć się akceptować dzielące nas różnice. Dzięki horoskopom partnerskim możemy także poznać prognozy odnośnie naszej wspólnej przyszłości.

Jeśli więc chcecie poznać swój przyszły los (także ten dzielony wspólnie z partnerem), jeśli pragniecie lepiej zrozumieć postępowanie swoje i innych, postawcie sobie horoskop. To łatwy i skuteczny sposób na to, by ulepszyć swoje życie. Profesjonalnie przygotowany, postawiony specjalnie dla Was, nie tylko się spełni, ale i przyniesie Wam radość i szczęście.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?