Karmiczna miłość – przeznacznie

Czym jest karmiczna miłość ?

Karmiczna miłość z jednej strony jest piękna, bo każdy czeka na odwzajemnione uczucie.


Z drugiej jednak strony rodzi ból i rozczarowanie, bo najczęściej partnerzy się rozstają (przeważnie z własnej winy; rzadko kiedy mamy tutaj do czynienia z czynnikami zewnętrznymi), by później ponownie się spotkać. Takiej miłości nie można pojąć rozumem – ona domaga się spełnienia zarówno duszy, jak i ciała. Dla tego uczucia nie jest istotna wygoda życia czy interesy, również rozum niewiele tutaj zdziała, bowiem wygrywają silna wieź oraz emocje, jakich doświadczają partnerzy. Już samo spojrzenie sobie w oczy rodzi niesamowitą ekstazę – nie można opanować bicia serca, a w głowie panuje chaos. Dla osób połączonych karmiczną miłością znaczenie ma tylko to, co tu i teraz.

Karmiczna miłość - przeznacznie


Karmiczna miłość jest wyjątkowa, ponieważ stan, w jakim znajdują się partnerzy, daje i m wiele szczęścia. Ta euforia zostaje zburzona, bowiem takie uczucie pojawia się w najmniej odpowiednim czasie i najmniej sprzyjających okolicznościach. Te przeszkody zaistnieją, dlatego że miłość ta w poprzednich wcieleniach nie spełniła się z winy jednego z partnerów.

Recepta na związki karmiczne ?


Czy istnieje recepta na to, aby karmiczne związki kończyły się szczęśliwie? Może się wydawać, że tak. Wystarczy zaufać własnemu przeznaczeniu, czyli temu, co nam pisane. Najważniejsze, aby nie uciekać od miłości, cieszyć się tą piękną chwilą, której dane było nam doświadczyć i pozwolić jej trwać jak najdłużej. Jeśli pomożemy własnemu szczęściu i nie będziemy uciekać od tak pięknego i silnego uczucia, to z pewnością będzie dane cieszyć się nam bliskością kochanej osoby.

Zapraszam na mojego bloga, aby dowiedzieć się jak rozpoznać miłość karmiczną

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?