Profesjonalne wróżby

Profesjonalne wróżby

Ostatnimi czasy wróżba online stała się bardzo popularna. Prawdą jest jednak, że w wielu aspektach różnią się od wróżb na żywo, w gabinetach czy salonach wróżbiarskich. Różnice te decydują o wadach i zaletach wróżenia przez Internet.

Jeśli chodzi o wady wróżenia przez Internet, przede wszystkim trudniej nam będzie ustalić czy wróżka, którą sobie wybraliśmy jest profesjonalistką. Nie będziemy mieli możliwości przekonania się o tym, jak wygląda, nie będziemy mogli przyjrzeć się temu, jak pracuje. Z drugiej strony jednak, nawet jeśli udajemy się do wróżki osobiście, to, będąc w salonie czy gabinecie wróżbiarskim po raz pierwszy, i tak możemy nie zorientować się czy wróżka jest oszustką czy profesjonalistką. Najlepiej bowiem zarówno przed wizytą u wróżki, jak i przed skorzystaniem z usług wróżki online, zasięgnąć rady u osób, które już z daną wróżką miały do czynienia. Możemy zapytać naszych bliskich, znajomych, przyjaciół, jeśli byli kiedyś w jakimś gabinecie wróżb. Możemy także dopytywać się przez Internet na jakimś forum poświęconym kwestiom ezoterycznym.

Profesjonalne wróżby

Niezwykle istotna przy wróżbach online jest kwestia zaufania. Bez względu bowiem na to, ile pochwał na temat danej wróżki usłyszymy, przy wróżbach online niezbędne będzie z naszej strony zaufanie wróżce. Nie jesteśmy przecież w stanie naocznie sprawdzić czy wróżka nas nie oszukuje – zamiast rozkładać karty, rysować nasz horoskop czy też odczytywać symbolikę kart tarota, czy nie ogląda przypadkiem telewizji lub dzierga na drutach. Znając, dzięki innym jej klientom – internautom czy naszym znajomym – jej profesjonalizm i wiarygodność, musimy po prostu zaufać im i jej.

Wróżby online nie spodobają się także tym, którzy we wróżeniu szukają czegoś niezwykłego, tajemniczego, pozarozumowego. Poczucie kontaktu z inną rzeczywistością może nam dać tylko wizyta u wróżki. Nastrojowe światło, zapalone świece czy kadzidełka i do tego rozłożone przed nami karty zapewnią bowiem tę magię, która z wróżeniem nam się kojarzy, a o której trudno mówić, gdy wynik wróżby otrzymujemy mailem czy sms-em.

Z drugiej strony jednak wróżenie przez Internet jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie mają na co dzień zbyt dużo wolnego czasu, którzy goniąc od pracy do domu i od domu do pracy, nie są w stanie zmusić się do choćby odrobiny relaksu. Dla nich właśnie wróżby internetowe są wprost stworzone. Takie osoby (a jest ich z pewnością zdecydowana większość) mogą zasiąść do komputera późnym wieczorem, w nocy czy też o świcie – kiedy im wygodnie, a także wtedy, gdy mają odrobinkę prywatności, gdyż dzieci już / jeszcze śpią – zaparzyć sobie dobrą herbatę czy przygotować aromatyczne kakao i dowiedzieć się, co przyniesie przyszłość. Nie muszą dzwonić do wróżki, umawiać się na spotkanie, by potem na nie jechać na drugi koniec miasta. Wystarczy dostęp do Internetu i postawienie wróżby staje się rzeczywistością.

Wróżka online nie jest też droższa od tej na żywo, w salonie czy gabinecie wróżbiarskim, a nawet… wprost przeciwnie! Niektórym może się to wydać dziwne czy podejrzane, że za komfort wróżby internetowej nie trzeba płacić więcej, a nawet płaci się zdecydowanie mniej. Nie ma w tym jednak nic zaskakującego, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że wróżka może pracować w zaciszu własnego mieszkania – wystarczy, że ma tam komputer i Internet. Nie musi zatem wynajmować osobnego pomieszczenia, a to obniża opłatę za naszą wróżbę. Praktycznie rzecz biorąc, płacimy jedynie za poradę lub / i przewidzenie przyszłości.


Wiarygodność i sprawdzalność wróżb online, pod warunkiem rzecz jasna, że wybierzemy dobrą, profesjonalną wróżkę, jest identyczna, jak wróżb na żywo. Równie duży, jak w salonie wrób jest też wybór technik wróżenia: postawienie kart, tarot, kabała, numerologia czy interpretacja snów – wszystko to możemy sobie zamówić również przez Internet. A później… wystarczy już tylko cierpliwie poczekać na odpowiedź wróżki (może to potrwać od kilkunastu minut do kilku godzin): poprzez sms, wiadomość e-mail, czat czy komunikator Gadu-Gadu, w zależności od tego, jaką opcję sobie wybierzemy i rozkoszować się znajomością przyszłości, a także obecnością ezoterycznego świata tak blisko, że aż na wyciągnięcie ręki. A do tego tak łatwo, skutecznie, szybko, no i tanio.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?