Dobra wróżka dobra na wszystko ?

Dobra wróżka

Dobra wróżka to nikt inny jak postać z bajki o Kopciuszku: starszawa pani, z włosami upiętymi w koczek i w okularach, jakie niegdyś – bez mała kilka wieków temu – nosiły staruszki. Matka chrzestna, jedyna wspomożycielka zakompleksionej dziewczyny, która w końcu pomaga jej odmienić życie i znaleźć swojego księcia. Ot, czysta bajka.

Czy rzeczywiście? Dobre wróżki żyją i w dzisiejszym świecie. Nie mają różdżek, pewnie nie zawsze noszą niemodne koczki czy okulary. Jedno pozostaje jednak niezmienne: zawsze chętnie pomogą współczesnym Kopciuszkom z niskim poczuciem własnej wartości i niemniej zagubionym księciom bez białego konia i olśniewającego pałacu.
Nowoczesne wróżki najchętniej przyjmują w zaciszu własnych mieszkań lub wynajętych specjalnie w tym celu lokali. Mogą także stanowić część większego zespołu: salonu wróżb lub gabinetu wróżek. Coraz częściej pozostają również do naszej dyspozycji czy to przez telefon, czy to przez Internet (e-mail, czat, Gadu-Gadu itd.). Są więc na wyciągnięcie ręki niemalże przez całą dobę.

Dobra wróżka dobra na wszystko ?

Wizyta u wróżki zazwyczaj odbywa się przy zapalonych kadzidełkach lub / i świeczkach. Prawdziwa wróżka może nas poprosić o pokazanie ręki (aby z niej powróżyć), podanie daty urodzin (dokładnej! z uwzględnieniem nie tylko dnia, miesiąca i roku, ale i godziny), opowiedzenie o sobie i swoich snach (tych dziwnych, strasznych lub tych, które często do nas powracają). Może także rozłożyć przed nami karty: zwykłe albo tarota, a nawet posłużyć się kabałą. Technika wróżenia nie ma większego znaczenia – rezultat wróżby nie zależy od specjalności naszej wróżki, a więc od tego czy jest tarocistką, kabalistką, interpretatorką snów itd. (zwłaszcza że większość profesjonalnych wróżek specjalizuje się w kilku technikach wróżbiarskich). Wszystkie one prowadzą bowiem do jednego celu – pomocy odwiedzającej wróżkę osobie.

Dobra wróżka zadba o to, byśmy poczuli się u niej jak najlepiej. Porozmawia z nami, wysłucha, doradzi i zainspiruje. Doda nam tyle pozytywnej energii, że będziemy nią emanować. Przede wszystkim jest bowiem świetnym psychologiem, który pomoże ukoić skołatane nerwy.

Odpowie nam także na wszystkie pytanie związane z naszą przyszłością. Co czeka nas w pracy? Czy warto zainwestować właśnie w tym momencie? Czy nasze zdrowie nie spłata nam żadnego figla? Czy przystojny brunet poznany w kawiarni odegra w naszym życiu jakąś większą rolę? Nie zawsze zresztą musimy wybrać się na wizytę do wróżki z jakimś konkretnym, wcześniej przygotowanym pytaniem. Równie dobrze może nam chodzić o postawienie ogólnej wróżby – wtedy pytania znajdą się same.

Przepowiadanie przyszłości

Często przepowiadanie przyszłości, a więc to z czego tak naprawdę słyną wróżki, jest tym elementem ich profesji, który wywołuje w nas najwięcej stresów. Bo co zrobimy, jeśli usłyszymy, że jesteśmy śmiertelnie chorzy? Co zrobić, jeśli wróżka wyczyta w kartach, że nasz mąż zdradza nas z naszą najlepszą przyjaciółką, a na dodatek doradzi nam, byśmy obu zdrajców pozbyły się z naszego życia?

Taki lęk, choć zasadny, nie powinien spędzać nam snu z powiek. Przede wszystkim dlatego, że wróżki doskonale wiedzą, co mogą nam powiedzieć, a na jaką informację nie jesteśmy przygotowani. Jeśli więc w naszej przyszłość ujrzą coś złego, nie powiedzą nam o tym wprost (no chyba że sobie tego wyraźnie zażyczymy), lecz podpowiedzą, co powinniśmy zrobić. Widząc w kartach śmierć, zasugerują dokładne badania lub wizytę u lekarza specjalisty. Mogą nam więc pomóc oszukać przeznaczenie, odmienić los! Pamiętajmy jednak, że nie mogą nas do niczego zmusić, niczego nam nakazać. Dobre wróżki to te, które doradzają, wskazują, a nie mówią, co mamy wykonać.

Współczesna dobra wróżka wreszcie nie tylko pozwoli nam się wygadać, natchnie nas jakimś błyskotliwym pomysłem czy też powie, co szykuje dla nas los, ale również… pomoże nam zdobyć naszego księcia. Być może wyczyta go w kartach i być może okaże się, że ten wyśniony już jest gdzieś w pobliżu i jedyne, co musimy zrobić, to go oczarować. Wróżka nie byłaby wróżką, gdyby i w tym nam nie pomogła. W ofercie ma i specjalne, idealne na taką okazję eliksiry, i miłosne zaklęcia, a nawet życzenia, sms-y czy wierszyki. Dla każdego zakochanego z pewnością znajdzie się coś odpowiedniego.

Zatem także dzisiejsze Kopciuszki nie są pozbawione pomocy dobrych wróżek. Kto wie zresztą, czy pomoc ta nie jest zdecydowanie wszechstronniejsza? Z pewnością jednak, realna i w zasięgu każdej ręki.

Polecam kontakt z dobrą wróżką -> https://blog.otylia.pl/kontakt-z-wrozka/

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?