Współczesna wróżka

Przeminęły już czasy, gdy wróżkę kojarzyliśmy ze szklaną kulą, różdżką czy wyrastającymi z pleców eterycznymi skrzydełkami. Nowoczesnej wróżki nie rozpoznalibyśmy na ulicy, gdybyśmy przypadkiem ją mijali. Nie ma bowiem współcześnie czegoś takiego, jak wyznaczniki, cechy, które powinna posiadać lub które by ją definiowały. Wróżka może być miłą, nieco pulchnawą staruszką, rodem z „Kopciuszka”, elegancką damą w dobrze skrojonym kostiumie lub przykuwającą męskie spojrzenia dziewczyną niczym z okładek czasopism o modzie. Nie ma na to reguły.

Co takie trzeba w sobie mieć, żeby być wróżką ? Z pewnością jakieś nieokreślone „coś”, które najbliższe jest temu, co określilibyśmy ezoteryczną intuicją. Wróżka potrafi przecież, po usłyszeniu naszego imienia i konkretnej daty urodzin, ujrzeć naszą przyszłość! Na pewno przydaje się także zainteresowanie magią i wróżbami – bez niego wielu wróżkom pewnie nie przyszłoby do głowy, że mają niezwykłe zdolności. Wiele z nich zresztą dowiaduje się o swych umiejętnościach zupełnym przypadkiem (jak same mówią, części z nich powiedziała o tym inna wróżka, dostrzegając w nich potężne pokłady magicznego talentu), po wielu latach pracy w konkretnym, niezwiązanym z ezoteryką, zawodzie.

Współczesne wróżki pracują najczęściej w zaciszu własnego mieszkania lub wynajmują inne tylko po to, by przyjmować w nim klientów, którzy przyszli po wróżbę. Przystępując do przepowiadania naszej przyszłości, często rozpalają najpierw świeczki lub kadzidełka – to buduje niepowtarzalny nastrój i sprzyja skupieniu się. To, co dzieje się dalej zależy od tego, jaką techniką wróżenia wróżka się posługuje. Współczesne wróżby obejmują między innymi wróżenie z dłoni, stawianie kart lub kart tarota, kabałę, numerologię lub interpretację snów. Dzisiejsze wróżki jednak pragną pomagać swoim klientom w jak najpełniejszy sposób, dlatego coraz częściej specjalizują się w kilku z nich.

Tym, co wyróżnia wróżki spośród innych osób jest rzadko spotykana chęć niesienia pomocy innym. Wróżenie jest dla nich formą udzielania wsparcia. Nie tylko odkrywają przed nami naszą przyszłość, ale także, a może nawet przede wszystkim, wskazują nam drogę, pomagają wybrać najlepsze wyjście z trudnej, na danym etapie naszego życia, sytuacji. Dobra wróżka w pewnym sensie musi też być świetnym psychologiem. Powinna umieć rozpoznać, co nam najbardziej potrzebne, czego nie można nam powiedzieć, no i nade wszystko dobrze, by potrafiła nas wysłuchać.

Współczesna wróżka potrafi więc wyręczyć przedstawicieli wielu szanowanych zawodów. Zdarza jej się pomagać rodzinom zaginionych. Wystarczy wówczas przynieść coś, co do poszukiwanego należy, by była w stanie określić okoliczności zaginięcia lub nawet miejsce, w którym można będzie naszą zgubę odnaleźć. Czasem musi w tym celu znaleźć się w pokoju osoby, która zaginęła lub tam, gdzie widziano ją po raz ostatni. W przeciwieństwie do detektywa nie musi przesłuchiwać świadków czy przeglądać zapisów z kamer, a do tego jest szybsza i tańsza.

Wróżka, widząc naszą przyszłość w kartach czy tarocie, wie również o czekających nas chorobach. Nie znaczy to oczywiście, że może zastąpić lekarza (jest to możliwe jedynie w fazie wstępnej i ogólnej diagnozy), ale może nas zachęcić do zrobienia konkretnych badań. Zwłaszcza tych najbardziej opornych, którzy pracowników służby zdrowia omijają jak najszerszym łukiem.
Nowoczesne wróżki nie ograniczają się do spotkań ze swoimi klientami w salonach czy gabinetach wróżb. Coraz częściej zajmują się także wróżbami online. Mówią, że mogą wtedy lepiej się skupić, w spokoju rozłożyć karty i przepowiedzieć naszą przyszłość. Kto wie czy właśnie wróżby online nie są naszą przyszłością, czy nie wyprą kiedyś tych tradycyjnych? Jeśli tak, to i nam, i wróżkom pozwolą zaoszczędzić czas i w pełni wykorzystać wszelkie metody wróżenia bez wychodzenia z domu.

Najlepsza wróżka

Najlepsza wróżka to osoba niezwykła. Otacza ją aura tajemnej, odwiecznej magii, ale jest przecież na wskroś współczesna. Na swojej drodze spotyka wielu ludzi, rozmawia z nimi, przepowiada im przyszłość, szuka rozwiązań z zaistniałej, niedogodnej sytuacji i pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie problemu. Psycholog i przyjaciółka w jednym. Warto więc skorzystać z jej ezoterycznych mocy.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?