Przepowiednie jasnowidza

Jasnowidztwo. Czym jest ?

Jasnowidztwo jest z jedną z ciekawszych i bardziej tajemniczych zdolności ludzkiej psychiki. Ostatnimi czasy na forach internetowych i w prasie ogłasza się coraz więcej jasnowidzów. Czy jednak jasnowidzenie jest możliwe? Jak się ono w ogóle odbywa?

Jasnowidze posiadają dar przewidywania przyszłości, a także zobaczenia tego, co przeszłe, co już za nami. Jak to robią? Prawdę powiedziawszy, osobom, które nigdy nie miały proroczych wizji, trudno będzie to zrozumieć. Wydaje się bowiem, że biorą się one znikąd. Dlatego już łatwiej jest uwierzyć we wróżby z kart tarota, czy kabały.

Różne sposoby jasnowidzenia

Jasnowidzenie może odbywać się w przeróżny sposób. Zdarza się, że jasnowidze mają wizje podczas snu. Mogą im się przyśnić zarówno wydarzenia przyszłe, jak i przeszłe, ważne dla przyszłości świata (takie jak wojna) oraz te dotyczące tylko poszczególnych jednostek. Jasnowidze nie zawsze muszą rozumieć swoje wizje – mogą one stać się dla nich zrozumiałe dopiero po pewnym czasie, podczas kontaktu z kimś, kogo dotyczyły. W zależności od stopnia wrażliwości poszczególnych jasnowidzów, mogą ich nawiedzać nawet dziesiątki proroczych snów w ciągu jednej nocy! Jak możemy się zatem domyślać, dar ten nie należy do najłatwiejszych w codziennym funkcjonowaniu…

Przepowiednie jasnowidza

Inni jasnowidze muszą spotkać się z konkretnym człowiekiem (niektórzy potrzebują kontaktu cielesnego – muszą więc go dotknąć), by mieć wizję na temat jego przeszłości lub przyszłości. Obrazy takie pojawiają się w głowie jasnowidza bez uprzedzenia, nagle. Nie sposób więc wyobrazić sobie przepowiedzenia komuś przyszłych wydarzeń na zawołanie. Oczywiście, jasnowidze często proszeni są o pomoc. Próbują wtedy zobaczyć to, czego chce się dana osoba dowiedzieć. Nie zawsze jest to jednak wykonalne.

Innym wystarczy kontakt pisany, by zobaczyć czyjś los. Wyczuwają wtedy energię osoby, z którą korespondują. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z pomocy jasnowidza także na odległość, poprzez listy czy maile.

Wielu jasnowidzów, szczególnie tych mających wizje dzięki kontaktowi osobistemu bądź dotykowemu, potrafi dostrzec aurę, energię człowieka. Poprzez kolor, jaki ona przybiera, wiedzą, jakimi jesteśmy ludźmi, co za nami, a co przed nami. Umieją również, jeśli mówimy im o naszych znajomych czy współpracownikach, ocenić nie tylko nasze relacje z nimi, ale i to, jakimi są oni ludźmi: czy powinniśmy ich unikać, czy przeciwnie, możemy im zaufać.
Właściwie to wielu z nas ma zdolność odbierania wizji. Często opowiadamy sobie przecież o snach, które mieliśmy, a które nam się sprawdziły, o uczuciach (wyjątkowo miłych, lub wyjątkowo przykrych), jakie wywołały w nas określone osoby. Są to jednak proroctwa na bardzo małą skalę. O jasnowidzeniu mówimy dopiero wtedy, gdy takie wizje pojawiają się często, niemalże regularnie, a także gdy dotyczą nie tylko nas samych, ale i osób, których nigdy nie spotkaliśmy.

Przykłady jasnowidzów

Przykładem takiego wzorcowego jasnowidza jest między innymi Nostradamus. Ten XVI-wieczny francuski lekarz, astrolog i prorok przepowiedział wszystkie ważniejsze wydarzenia polityczne i historyczne, a także własną śmierć czy nawet moment otwarcia swojego grobu. Szczególnie intrygujące są jednakże jego wizje dotyczące tego, kiedy nastąpi koniec świata. Co rusz słyszy się o nowych datach, które to wynikają jakoby z jego proroctw. Tak naprawdę, trudno jednak określić datę zakończenia świata. Nostradamus opisał co prawda wydarzenia, które mają go poprzedzić, ale uczynił to na tyle enigmatycznie, że badacze jego pism do dziś spierają się czy dane wydarzenie opisane przez proroka już nastąpiło czy też jeszcze nie. Nie umniejsza to oczywiście wagi jego wizji – zwłaszcza że, jak do tej pory i o ile jesteśmy w stanie poprawnie zinterpretować jego teksty, wszystko spełniło się co do literki.

Takich jasnowidzów jak Nostradamus nie ma w dzisiejszych czasach wielu. Nie każdy musi przecież potrafić przewidzieć koniec świata! Mimo wszystko, bez liku jest takich, którzy współpracują z policją, pomagają szukać zaginionych, przewidują wojny. Aż trudno czasem uwierzyć w ich niezwykłe umiejętności! A jednak… Nawet niedowiarki mogą się przekonać, że jasnowidztwo to nie żadne oszustwo, a najprawdziwsza prawda. Wystarczy porozmawiać z osobami, które otrzymały pomoc od jasnowidza lub, a nawet przede wszystkim, z samym jasnowidzem. Z pewnością w niejednym nas zaskoczy!

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?