Karty cygańskie

Większości z nas Cyganie kojarzą się bardzo romantycznie: z taborem, spaniem pod gwiazdami, muzyką. Do tego można by jeszcze dodać skojarzenie z ich szczególnym wyglądem: czarnymi, najczęściej lekko kręconymi włosami, ciemnymi oczami, przepiękną śniadą karnacją. Ileż to piosenek powstało o urokach ich wędrownego trybu życia oraz o tym, że „cygańska miłość chwilę trwa”.

Romowie są na tyle zwartą, chroniącą swe sekrety grupą etniczną, że właściwie nie wiemy o nich zbyt wiele. Mgłą tajemnicy owiane są wszelkie aspekty ich życia, co tylko przyczynia się do wciąż rosnącego zainteresowania ich kulturą. Z drugiej strony, boimy się Cyganów. Zgodnie ze stereotypami, nie należą oni do najuczciwszych (żeby nie powiedzieć wprost, że według powszechnej opinii po prostu są złodziejami). Dlatego dostrzegając gdzieś na ulicy Cygankę, w długiej spódnicy, z dużymi, okrągłymi kolczykami w uszach, uciekamy w przeciwnym kierunku w tempie błyskawicznym.

Wróżka cyganka

Niechęć do cygańskich wróżb bierze się więc zapewne z lęku przed Romami, a także z niewiedzy. Dla Cyganek bowiem wróżenie jest nie tylko sposobem zarabiania na życie, ale także umiejętnością przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Możemy w to wierzyć lub nie, ale prawdziwe wróżby, skutkujące spełniającymi się przepowiedniami, pochodzą właśnie od Cyganek.

Wróżka Cyganka najczęściej przepowiada przyszłość wróżąc z ręki, specjalnych cygańskich kart lub szklanej kuli. Dzięki nim jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, poradzić, jak w danej sytuacji powinniśmy się zachować, wskazać, czego trzeba nam w najbliższym czasie unikać. Ci, którzy kiedykolwiek korzystali z pomocy cygańskich wróżek wielokrotnie podkreślają, jak prawdziwe i dokładne okazały się ich przepowiednie.
Współcześnie, inne wróżki dość rzadko wróżą według technik wróżbiarskich preferowanych przez Cyganki. Zarówno cygańskie karty, jak i szklana kula wydają nam się niezwykle tajemnicze, wyjęte jakby wprost z bajki. Najbliższe jest nam chyba wróżenie z ręki. W wykonaniu Cyganek jednak i ono wywołuje w nas wrażanie bliskiego kontaktu ze światem magii. Oczywiście wiemy, że patrząc na linie na dłoniach, możemy określić długość życia, powodzenie w miłości, stan zdrowia i tak dalej. Ale kiedy Cyganka, przyglądając się naszej dłoni, potrafi przepowiedzieć nam, ile dzieci będziemy posiadać, doprawdy trudno nie być zdumionym i oczarowanym jej ezoterycznymi umiejętnościami!

Po wróżbę u Cyganki można się wybrać, chcąc się czegoś dowiedzieć o naszej karierze, zdrowiu, kwestiach finansowanych. Najczęściej jednak, cóż tu dużo ukrywać, wybieramy się po wróżbę miłosną. To z niej najbardziej słyną Cyganki. Podobno są w stanie określić dokładny czas i okoliczności spotkania naszej drugiej połówki. Mogą także podpowiedzieć, czy partner, z którym jesteśmy obecnie, jest tym właściwym, na całe życie.

Jeśli spodziewacie się, idąc do Cyganki po miłosną wróżbę, konkretnych, jasnych i czytelnych informacji, to… się zawiedziecie. Większa część uroku cygańskich wróżb polega na tajemniczości, nieokreśloności i niedopowiedzeniach. Cygańskie przepowiednie mają w sobie coś z symboli. Zazwyczaj jednak, już po ich urzeczywistnieniu się, okazują się banalnie proste do zrozumienia.

Wyobraźnie sobie, że idziecie do Cyganki, by Wam powróżyła i dowiadujecie się, że miłość spotka Was, dajmy na to, przy czerwonych liściach. Z początku myślicie sobie, że to jakieś brednie, z czasem być może zaczynacie się zastanawiać, co mogą owe czerwone liście oznaczać. Bo właściwie, gdy tak się głębiej zastanowić, nie występują one w przyrodzie rzadko, więc może w tej wróżbie coś jest na rzeczy? Pierwsza do głowy przychodzi Wam jesień – jesteście pewni, że to wtedy poznacie tego jedynego. Później możecie pomyśleć o miejscach, w których czerwone liście można spotkać: park, las, a może kwiaciarnia? Wybór jest ogromny! Moja przyjaciółka, której Cyganka wywróżyła właśnie miłość przy czerwonych liściach, swojego męża poznała… na imieninach u cioci. I pewnie już zgadliście, że zastawa miała motyw czerwonych liści!

Prawdziwa wróżka internetowa

Prawdziwa wróżka internetowa prawdę Ci powie”, a do tego odkryje Twoją przyszłość, przepowie Ci miłość. Można w to wierzyć lub nie, lecz te najprawdziwsze wróżby pochodzą właśnie z ust Cyganek. Tych prawdziwych, nie przebranych.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?