Magia miłosna działa

Czym jest magia miłosna ?

W Andrzejki, jak co roku, nadchodzi pora na wróżby miłosne. Zgodnie z ludową tradycją można lać wosk, przebijać papierowe serduszka (zapełnione, na odwrocie, imionami osobników płci przeciwnej), obierać jabłka, rzucać buty za siebie. A to wszystko po to, by poznać przyszłość – dowiedzieć się czy najbliższy rok przyniesie wielką miłość, namiętny romans, a może nawet małżeństwo.

 

Magia miłosna działa

Poza czasem przedadwentowym, przez okrągły rok, w tym samym celu można odwiedzić wróżkę. Kto korzysta dziś z usług wróżbiarskich? Kobiety i mężczyźni, nastolatki i osoby nieco dojrzalsze, single i pary małżeńskie, aktywni zawodowo i szczęściarze niemuszący już pracować, a także znane z telewizyjnych ekranów gwiazdy – po prostu wszyscy. Profesjonalne wróżenie staje się obecnie coraz popularniejsze. W dzisiejszych czasach wróżki nie kojarzą się już z posiadaczkami różdżek, szklanych kul czy właściwych elfom eterycznych skrzydełek. Bliżej im do bohaterki bajki o Kopciuszku. Współczesna wróżka bowiem pomaga innym czy to jeśli chodzi o odnalezienie osób zaginionych, czy też wskazanie drogi na życiowym rozdrożu. Często zastępuje psychologa, najlepszą przyjaciółkę, choć w przeciwieństwie do nich posiada dostęp do wiedzy ezoterycznej. Zakres usług oferowanych przez wróżki jest ogromny: od wróżenia z kart tarota, po numerologię, a i ich dostępność wprawia w zdumienie: w pełni fachową wróżbę można zamówić na przykład przez Internet. Wróżki doradzają w kwestiach zdrowotnych, zawodowych, finansowych oraz, a nawet przede wszystkim, w miłosnych do czego wykorzystują wróżby miłosne.

 Pomoc w znalezieniu miłości

Jednym z częstszych zadań, którymi się zajmują jest pomoc w znalezieniu tego jedynego / tej jedynej. Oczywiście, czasem zdarza się, że miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, nawet jeśli przepowiedzianym przez wróżkę – któż nie słyszał wzruszających historii o wywróżonych miłościach? – jakby bez naszego udziału. Innym razem szczęściu trzeba pomóc. Od czego zacząć? Przede wszystkim należałoby sprawdzić czy osoba, która nam się podoba, będzie dla nas odpowiednia, czy jest nam przeznaczona. W tym pomocne będą wróżby miłosne dla partnerów zestawiające znaki zodiaku, daty urodzin itd. nasze i wybranka. Z pewnością każdy zakochany najchętniej skupiłby się od razu na osiągnięciu celu – oczarowaniu domniemanej drugiej połówki. Czy jednak warto ryzować (stratę czasu, o sercu już nie wspominając) dla kogoś, kto nie jest nas wart?

 

Dalej kolej na magię miłosną, bowiem także współczesne wróżki rzucają zaklęcia. Myliłby się jednak ten, kto myślałby, że jest to proste – nie istnieje coś takiego, jak uniwersalne zaklęcie na miłość. Najpierw więc musimy dokładnie wiedzieć, czego oczekujemy. Czy chcemy wzbudzić w nim (niej) namiętność? Sprawić, by do nas zadzwonił? Zakochał się w nas do szaleństwa? Nigdy nas nie zdradził i był wierny? Poprosił nas o rękę? Szanował nas? Był dla nas czuły? A może chcemy tylko wakacyjnego romansu lub nie możemy się wyzwolić z toksycznego związku? Na każde z naszych pragnień wróżka zna zaklęcie. Musimy tylko opracować skrupulatną strategię działania i… zacząć rzucać uroki.

 

Niektóre z zaklęć mają bardziej uniwersalny charakter. Dzięki nim można stać się szczęśliwszą, piękniejszą, szczerszą, bardziej asertywną, pewną siebie. Można poprosić również o rzucenie uroku negatywnego: zemścić się na rywalce lub niewiernym mężu, sprowadzając na nich smutek, ból głowy, nieświeży oddech i inne tym podobne przykrości. Aby zaklęcia poskutkowały obowiązuje tylko jedna zasada – musi nam bardzo zależeć na tym, by okazały się skuteczne. Wróżki mogą nam pomóc także doradzając odpowiednie kamienie, które powinniśmy mieć zawsze przy sobie czy zioła, których wypicie przyniesie nam rozmaite (nie tylko na polu miłosnym) korzyści. Ponadto oferują miłosne wiersze, aforyzmy, sms-y, życzenia, a więc wszystko, co przy zdobywaniu wymarzonego partnera może okazać się przydatne, a nawet niezbędne. Mają ich tyle, że na pewno dzięki ich pomocy uda się osiągnąć nasz zamierzony cel.

 

Czy to jednak rzeczywiście działa? Czy to aby nie bajki dla naiwnych dużych dzieci? W końcu nie wszyscy wierzą we wróżby o miłości. Można mnożyć przykłady zaklęć czy wróżb, które pomogły, ale i takich, które nie spełniły pokładanych w nich nadziei. Jedno jest pewne: by spotkać prawdziwą miłość, osiągnąć szczęście w życiu, warto jest spróbować. Najlepiej przekonać się samemu albo wykorzystać wróżby miłosne do tego celu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?