Sprawdzalność wróżb od wróżki

Czy wróżby z kart się sprawdzają ?

Sprawdzalność wróżb tarota nie od dziś podawana jest w wątpliwość. O ich skuteczności wątpią nie tylko racjonaliści, ale i wszyscy, którzy nigdy nie byli u profesjonalnej wróżki (inną sprawą jest bowiem wróżenie amatorskie, dla zabawy, choćby z okazji Andrzejek) i ani razu nie mieli postawionej wróżby. Ci, którzy korzystali z usług wróżek przynajmniej raz, nie mają co do skuteczności wróżb absolutnie żadnych wątpliwości.

Żeby móc się o skuteczności wróżb naocznie przekonać, przede wszystkim trzeba wybrać którąś z polecanych wróżek, po to, by mieć pewność co do jej rzetelności i profesjonalizmu. Jak w każdym zawodzie, tak i wśród wróżek znajdują się przecież także oszustki i naciągaczki. Prawdziwą wróżkę można znaleźć dzięki podpowiedziom znajomych i przyjaciół, którzy z usług wróżek już korzystali. Można również zasięgnąć rady przez Internet, choćby na którymś ezoterycznym forum.

Sprawdzalność wróżb od wróżki

Kiedy już wybierzemy odpowiednią, profesjonalną wróżkę, powinniśmy zadzwonić i umówić się z nią na spotkanie. Ile czasu będziemy na nie czekać, zależy od popularności, jaką cieszy się wybrana przez nas wróżka. Do spotkania nie musimy się specjalnie przygotowywać ani niczego ze sobą zabierać. Jeśli chcemy, aby wróżka pomogła nam odnaleźć kogoś zaginionego, możemy co najwyżej zabrać ze sobą rzecz należącą do tej osoby. Możemy także przygotować sobie pytania do wróżki, a więc pomyśleć nad tym, czego konkretnie chcemy się dowiedzieć: czy pragniemy poznać szczegóły dotyczące naszego przyszłego życia miłosnego bądź erotycznego? Czy też będziemy chcieli się poradzić w sprawie planowanej inwestycji, wyboru zawodowego, a może kwestii zdrowotnej?

Profesjonalne wróżby

Profesjonalne wróżby odbywają się w oparciu o jedną lub kilka wróżbiarskich technik. Każda wróżka specjalizuje się w jakiejś technice wróżbiarskiej. Może to być wróżenie z kart, tarot, kabała, numerologia czy interpretacja snów. Wybór techniki wróżenia nie ma większego znaczenia dla wiarygodności i sprawdzalności wróżby. Wszystkie są bowiem, o ile postawione przez prawdziwe wróżki w profesjonalnym gabinecie lub salonie wróżb, w pełni skuteczne.

Dzięki czemu wróżby się sprawdzają? Co sprawia, że wróżka jest w stanie przepowiedzieć naszą przyszłość? Z pewnością nie można nie wymienić w tym miejscu jej ezoterycznych, pozarozumowych umiejętności i niezwykłej intuicji. Przydaje się także doświadczenie i wiedza.

Dla przykładu wróżby numerologiczne wymagają od wróżki znajomości dokładnej – wraz z godziną – daty naszego urodzenia. Oczywiście, nie jest to wiedza tajemna – dostarczamy ją wróżce podczas seansu wróżbiarskiego. To co się jednak dzieje dalej bezsprzecznie wymaga wiedzy i talentu. Wróżka na podstawie daty naszego przyjścia na świat, oblicza jaką jesteśmy liczbą, a następnie na tej podstawie, oraz na podstawie nieskończonej ilości rzeczy, o których my – laicy nie mamy najmniejszego pojęcia, potrafi powiedzieć, co spotka nas w przyszłości.

Podobnie wróżby z tarota. Aby przewidzieć naszą przyszłość, wróżka musi nie tylko znać znaczenie poszczególnych kart – co akurat wydaje się dość proste – ale także musi potrafić odczytać ich symbolikę w takim, a nie innym układzie kart. Być może brzmi to łatwo, ale ilość zmiennych, które wchodzą tu w grę, może przyprawić o zawrót głowy. Zresztą, tarot uznawany bywa często za jedną z bardziej tajemniczych i trudniejszych technik wróżbiarskich. Ale nie tylko – także skuteczność prognoz z tarota, jak twierdzą niektórzy – nie ma sobie równych.

Profesjonalne wróżby to także te oferowane przez Internet. Niech nie zwiedzie Was więc cała masa pozorów, które mogłyby sugerować, że jest inaczej. Łatwy do nich dostęp, ogromny wybór oferowanych usług i technik wróżbiarskich, oszczędność czasu (nie musimy nigdzie jeździć, a wróżbę możemy mieć postawioną bez wychodzenia z domu) oraz ich niska cena, nie świadczą o tym, że mamy do czynienia z brakiem profesjonalizmu. Wprost przeciwnie! Co jednak ze sprawdzalnością wróżb internetowych? W niczym nie ustępuje ona tej na żywo. Skoro profesjonalnej wróżce do postawienia rzetelnej wróżby potrzeba talii kart, daty naszego urodzenia oraz naszego imienia, równie dobrze mogą to robić nie przy nas, lecz na odległość, wynik wróżby przesyłając nam dogodną dla nas drogą.

Czy wróżby są skuteczne? Oczywiście że tak! O potwierdzenie możecie poprosić każdego, kto kiedykolwiek korzystał z usług profesjonalnej wróżki. Najlepiej jednak o skuteczności wróżb przekonajcie się sami, na własnej skórze.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?